Nenaplněný

Mám staženy písničky z několika Cd ve formátu Mp3 Chci si znich vytvořit jedno Cd Mp3 Písničky jsou, ale jinak hlasit

Mám staženy písničky z několika Cd ve formátu Mp3 Chci si znich vytvořit jedno Cd Mp3. Písničky jsou ale jinak hlasité. Lze je v něčem sladit na stejnou hlasitost ?

Nejlepší odpověď
irij

Stahni si ze SLUNEČNICE program AUDACITY(zdarma)tam to bezproblémů vyřešíš.