marinka565

mam stary řidičský průkaz 2000 roku,co mam ted delat?

Nejlepší odpověď
brillant

Můžu o výměnu požádat i po propadnutí řidičáku?

Ano, můžete. Bohužel do doby vydání nového dokladu nebudete smět řídit. Budete muset zaplatit správní poplatek 50Kč a hrozí vám pokuta.

Zdroj: http://ridicske-prukazy.info/

Další odpovědi
hanulka11

zažádat si o nový

anonym

V tuto hodinu bych zachovala klid a nechala to na zítřek. Když jste řidičák zatím nepotřebovala, tak o nic nejde. V nejbližší době si zajděte zažádat o nový.

jirkajirka

Jaké průkazy je nutné vyměnit

Výměna se vztahuje na všechny řidičské průkazy vydané od roku 1994 – 1996 a 1996 –2000.

Pokuta

Pokud pojedete od 1.1.2011 s ne­platným řidičským průkazem a budete odchyceni silniční kontrolou musíte počítat s pokutou ve výši 1000 Kč – 2000 Kč.

kablik

pravděpodobně nejezdíš, nepotřebuješ, tak ho v klidu zahoď…
Doplňuji:
nebo dělej co ti radí ostatní…