kurec

mam rychlej internet nebo ne?

moje rychlost je kolem 700kb s

Nejlepší odpověď
briketka10

tvou otázku moc nechápu..

Další odpovědi
BANAN93

Speedtest.net se podívej
já mám takhle http://www.spe­edtest.net/re­sult/2370225800­.png
Doplňuji:
tak ADSL (O2) co mám já snad dělaj nejpomalejší pevné připojení 8MB/s – download
takže vytočíš třeba 6.5 MB/s záleží to na vaší ústředně a na vzdálenosti tvojeho připojení od ní – dále také využívám O2 TV kerá žere tak 3 MB a při sledování HD žere až 7MB takže mam radši nejrychlejší internet activ od O2 40MB/s

štamgast

A to je upload nebo download? Já mám rychlej internet a můj upload je 9,89 mb/s a download 18,38mb/s.

ADSL.cz

700 kb je na stahování hodně málo. Pokud by 700 kb bylo odesílání, tak to tak špatné není. Zkuste si změřit rychlost na adsl.cz http://www.ad­sl.cz/mereni-rychlosti-internetu a sdílejte tady vaše naměřené hodnoty, abychom je mohli analyzovat.

cochee

Jak na co. Na prohlížení mailu a surfování po běžných stránkách dostatečné.