lucisek88

Mám problém se slovníkem v prohlížeči Mozilla Firefox, poradíte?

V poslední době mi blbne slovník v prohlížeči. Když si najedu myší na cizí slovo tak se mi to určité slovo přeloží, ale když poodjedu myší pryč od konkrétního slova tak se mi ta ikona s překladem stále ukazuje i když jsem mimo toho slova. Zkoušela sem to vypnout na tom prohlížeči ten slovník, ale i po vypnutí se to stále ukazuje. Nevíte někdo co s tím??

Odpovědi
dr.luha

Snad zkusit úplně ho odstranit a přidat jiný, např. https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/s3go­ogle-translator/

lucisek88

jenže problém je že ten slovník je součástí seznam lištičky, kterou mám nainstalovanou v prohlížeči. Nechápu co s tím je nikdy mi to nedělalo…