sesednizkola

Mám pilotovi dnes zatleskat, pokud dnes úspěšně přistaneme?

Dlouho jsem v letadle neletěl a co vím, tak je to slušnost. Na ostatní se nekoukám, klidně budu tleskat sám, pokud to pilotovi udělá radost. Letím z Ruzyně do Polska, takže to zase není nějaký dlouhý let. Ale nechci třeba dostat nějakou pokutu nebo tak a nevím, jestli se to v době moderních letadel ještě sluší. Děkuji.

Tak nakonec nikdo netleskat a byl jsem jediný. Ještě mě čeká cesta do Prahy dnes, tak snad tam bude víc Čechů. Jestli je teda specialita Čechů tleskat, tak nevychovaní Poláci netleskaji :( to je svět!

Nejlepší odpověď
Schluker

Netleskat

Po normalnim prubehu letu se netleska. Tleskate ridicovi autobusu, ze dojel do cile? Asi ne, zejo…

Další odpovědi
elkon

Netleskat

Nedávno jeden pilot v rozhovoru řekl, že letadlo není divadlo a že to stejně neslyší, takže to je jen fraška.

Malvína

Netleskat

Specialita Čechů. A pěkně hloupá…

annas

Netleskat

Chybí Jiná odpověď.
Přizpůsobilla bych se ostatním, ale potlesk je poděkování ´hercům a řečníkům, , pilotova popvinnost je dbát o bezpečnost cestujících Takže forma potlesku potěší, pokud jej pilot slyší

Několikrát se zde tleskání řešilo, přečtěte si reakce.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/aplaus-pro-pilota

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tleskani-v-letadle-po-

Vhttps://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tlesk%C3%A1n%C3%­AD%20v%20leta­dle%20

_Bůh_

Určitě tleskat

Pomalu a ironicky.

Aappo

Určitě tleskat

Tleskat až vás z toho budou bolet ruce.

Kazatel

Určitě tleskat

Tleskat nejlépe tupými údery o obložení interiéru, aby to piloti slyšeli a neuspěchat jako obvykle okamžik, rozhodně až letadlo zastaví, protože samotným dosednutím ještě není vyhráno.

zjentek

Netleskat

Nesýčkuj, třeba vůbec nepřistanete.

marci1

Netleskat

Ne, ne, v tomhle jsou Češi burani. ☹
Vždy, když letadlo dosedne na letiště, Češi začnou jásat a tleskat. To se snad nikde jinde ve světě nedělá. Je snad samozřejmostí, že nás pilot v pořádku dopraví do dané destinace, tak mu za to přece nemusíme tleskat. Takže pokud poletíte jiným letadlem než charterem, tohle radši nedělejte. Byli byste pak za pořádného exota.
Zdroj: https://www.ex­tra.cz/tleska­ni-v-letadle-je-trapas-ktery-delaji-jen-cesi-co-nas-na-dovolene-dokaze-seredne-vytocit

Otazník123

Netleskat

paul1

Určitě tleskat

Rokio

Netleskat

Lgee

Tleskat v případě, že doletíte v pořádku.

Arne1

Tleskat v případě, že doletíte v pořádku.

Xandorion

Netleskat