Monie

Mám pár otázek ohledně henny. Můžete mi prosím poradit?

Tak v první řadě bych zmínila, že vlasy jsem si barvila párkrát jen barvícím krémem (na 24 umytí), natrvalo nikdy. Mám středně hnědé krepaté vlasy a doufám že mi henna pomůže (aspoň) k oživení barvy. Takže zde http://dlouhe­vlasy.cz/pece-o-vlasy-barveni/par-mytu-o-henne.html jsem se dočetla, že ji nelze 100% vymýt a popravdě bojím se odrostů. Dále se chci zeptat, jak bude působit ta přírodní henna a jaký je rozdíl mezi ní a hennou s barevným (hnědým/černým) odstínem . Mnohokrát děkuji :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ono jde o to, že vlastní henna dává měděnou barvu, ostatní barvy vznikají přidáváním dalších ingrediencí (blond – heřmánku, hnědá – slupek z ořechů, černá -indiga atd.), proto je důležité si vybrat kvalitní značku. Za sebe můžu doporučit Henne color Paris, sice teda používám buď blonďatou nebo bezbarvou (neutrální), ale pokud budeš požívat barvu pouze na zvýraznění té svojí a nebudeš zkoušet černou nebo tu měděnou, tak nějaké odrosty vůbec nemusíš řešit.
Doplňuji:
A ještě je důležité, jestli sis vlasy barvila nějakou chemickou barvou, počkat s aplikací henny aspoň 6 týdnů, nebo třeba jestli sis dávala trvalou ondulaci nebo něco podobného.

Zdroj: http://www.al­pik.cz/henne-color-prirodni-regen-barva-na-vlasy-hneda-100-g/d-71767/

Další odpovědi
Missulle

Koukni na http://www.blo­gerky.cz, tam se ty holky tomuto věnují.

LoreleiG

Já jsem si ke konci prázdnin obarvila vlasy hennou na zrzavo. Ještě do teď je ale mám trochu zrzavé, ale docela se mi to vymylo. Bohužel už mi vlasy taky odrůstají, ale znova si je obarvit nechci, protože chci mít zpátky svou barvu. Naštěstí mám vlasy krátké. Ale záleží taky na kvalitě vlasů ;)