rady74

Mám O2 TV+ Internet.Mám to ale jen na 1 TV.Dá se to nějak rozhodit na 2TV,

Mám O2 TV+ internet.mám to na 1 TV.Dá se to nějak rozhodit na 2TV,aniž by se muselo dokupovat další služby?Chtěl bych to rozhodit přes druhej setobox.díky za odpověď.

Odpovědi
anonym

Je třeba routr na dvě TV + ještě jeden settobbox
Doplňuji:
Tady jsem to našel: http://mobil.id­nes.cz/dve-televize-jiz-nejsou-pro-o2-tv-prekazkou-zadarmo-to-ale-neni-pbh-/mobilni-operatori.aspx?c=A080513­_111330_mob_o­peratori_lhc

iceT

Jestli se nepletu tak z tv kde máš umístěný settopbox,by měla jít vyvést anténa,která se zapojí do druhé tv.Takže si myslím,že by mělo stačit koupit rozbočovač na anténu a teda ještě adekvátně dlouhou anténu,ale to už zvládněš změřit délku od tv k tv,že jo?

ADSL.cz

Dobrý den,
pro sledování druhé O2 TV je potřeba druhý set-top box, který si můžete pronajmout za 150 Kč měsíčně a dále je potřeba si ještě aktivovat balíček za 50 Kč měsíčně, aby bylo možné sledovat obě TV nezávisle na sobě.http://www­.adsl.cz/produk­ty/o2-tv-flexi