luckahejnal

mám notebook Asus a nějak nefunguje protože i když svítí indikátor režimu spánku a obrazovka je uplně černá co mám dělat

Doplňuji:
ALe pokaždé když zmáčnu nějaké tlačítko a nebo pohnu s myší tak se stále nic nestane a ani když vyndám a znovu dám zpět baterii tak se stále nic neděje

Odpovědi
led

Krátko stlačiť tlačítko Power, alebo pohnúť myšou.

FreeSTONE

  1. Prostudovat manuál, jak se počítač zapíná / probouzí z režimu spánku
  2. Na internetu (ASUS fórum?) vygooglovat řešení
  3. Ukázat počítač nějakému ajťákovi
  4. Odnést počítač do servisu.

Ad 4: z vlastní zkušenosti vím, že to není tak drahé, jak by se mohlo zdát, tady v Brně mají na Kounicově servis AutoCont, a opravují tam všechny druhy počítačů. Jsou šikovní, a pokaždé to stálo jen pár stokorun.