briketka10

Mám kartu Ibod. Na účtě 349 ibodů. Nevíte kolik Kč je 1 ibod?

Nejlepší odpověď
Arne1

Když se podíváš do katalogu odměn, tak uvidíš že poukázka na 100Kč do Datartu (nebo jinam) stojí 450iBodů.
Pokud hrozí že ti iBody propadnou, tak je nejjednodušší jít do trafiky GECCO (bývají v nákupních střediscích TESCo a podobně), koupit nějaké časopisy nebo los a nechat to zaplatit z iBodu. Stáhnou s všechno co tam máš a zbytek doplatíš.

Další odpovědi
zjentek

bRIKETKO, NEVÍM A NEPORADÍM. jÁ MÁM 21.173.- BODŮ momentálně. Už jsem přeskočil i Michala Kole!

BrunoHolly

1 i bod je 0,07kč.