Monika239

Mám kamaráda, který vše předstírá a lže o vážných věcech.

Můj kamarád, dlouholetý kamarád mi asi rok lže. Taky jsem jednu dobu moc lhala, tak poznám, že mi lže. Třeba o tom, co dělal, nebo se vytahuje, ale lže mi klidně do očí. Myslím, že mi lže i o zdravotním stavu, ale mám ho velmi ráda, rád se mnou zajde ven, jsme odjakživa nejlepší kamarádi, ale přeci mu nemůžu z ničeho nic říct, že vím, že mi lže. Pak by si myslel, že mu nevěřím. Opravdu nevím, co dělat. Párkrát mu říkám, opravdu mi nekecáš? Vždycky udělá stejnou reakci, jakou jsem dělala při lhaní já. Je na mně moc hodný, udělal pro mně spousty věcí, ale lhát…Poraďte mi prosím, jak mu to mám říct, nebo jak se k němu chovat.

Nejlepší odpověď
led

Kamarát, ktorý svojmu kamarátovi klame, nie je žiadny jeho kamarát. Len sa tak tvári.

Další odpovědi
Klára K.

přesně jak říká led, prostě se s ním přestaň stýkat, protože to není kamarád.

pl4toon

Počkej si na vhodnou chvíli a řekni mu to od plic. Jestli ti na něm záleží a máš ho ráda, není nic lepšího co pro něj můžeš udělat. Kdyžtak mu nech zadní vrátka, aby se mohl případně omluvit, nebo navázat tam kde jste skončili, pokud samozřejmě změní přístup.
Každý máme svoje tajemství, třeba je za tím něco, co si teď nedokážeš domyslet. Pokud dosáhneš toho, že ti ho řekne, tak jste opravdu kamarádi.

zjentek

led a Klára K. mají samozřejmě pravdu, jen k tomu doplním, že vrána k vráně sedá a tudíž nevím, kolik toho máš na výběr. Jojo holka, jaky šel, taku potkal, sama to vlastně píšeš ,)