smolařka

Mám icq 7.1 stále se seká a ted,jak se chci přihlásit,tak se ukazuje pohotovostní režim a nejde mi to.Poradtr co s tím?

Odpovědi
anonym

zkusme dva postupy, jeden je spíše jen pokus, druhý by měl být radikálnější a problém vyřešit s jistotou.

1/ to co v aplikaci ICQ vytěžuje takřka nejvíce je FLASH a jeho animované reklamní banery na které v ICQ narazíte skoro všude. Existuje jednoduchý způsob jak reklamní bannery z icq vyházet a tím jeho prostředí zpřehlednit ale i dost citelně zrychlit.

pomocí programu ICQ BANNER REMOVER – ke stažení zde http://downlo­ad.chip.eu/cz/ICQ-Banner-Remover_155056.html – je potřeba mít opravdu nejnovější verzi ICQ nejen 7.1 ale i číslo „build“ uváděné za označením verze se musí shodovat.

Banner remover po stažení rozbalíme a spustíme instalační exe soubor. Otevře se klasický instalační dialog který pouze procházíme klikáním na NEXT, NEXT, INSTALL s vyjimkou okna ve kterem uvidite logo „kikin“ zde namísto YES zaškrtněte NO, Thanks abyste nenahradila jednu reklamu jinou 🙂

2/ pokud by to nepomohlo je tu druhá možnost, zcela změnit ICQ klient (číslo a kontakty vám samozřejmě zůstanou, změní se jen software)

zde je odkaz ke stažení toho který po delší zkušenosti s mirandou, qip, a podobnymi považuji za nejzdařilejší alternativu k ICQ → http://www.pid­gin.im/ … tento klient je icq podobný, je v češtině a ve srovnání s jakoukoliv verzí oficiálního ICQ klienta je relativně bezproblémový.