vladimír

Mám housera,mohu bez lékařského doporučení jednorázově použít lék NEMESIL ?

Někdo říká,že nelze k vůli event.komplika­cím.Myslím,ale ,že jedno nebo dvě použtí nemůže škodit.Tento lék je prý bezvadný a ůčinný.

Odpovědi
briketka10

http://www.lekarna-oaza.cz/zbozi/401305400­2834/nimesil-por-gra-susp-30x100mg-sac

tady máte příbalový leták jsou v něm i nežádoucí účinky tohoto léku, jmenuje se NIMESIL..
myslím, že pro dvě použití na uvolnění páteře byste ho mohl použít jestli nemáte žádné potíže uvedené v letáčku..

anonym

Pokud si chcete léčit bolavé klouby, tak si klidně vezměte tento lék. Je to antirevmatikum. Na housera bych použila Brufen, Ibuprofen a podobné léky. Léky se zaměřením na jiný druh zdravotního postižení by se mezi sebou neměly zaměňovat. Pokud dostanete lék na určité onemocnění a nedoberete jej, máte ho vrátit ošetřujícímu lékaři, nebo zpět do lékárny. Proč si myslíte, že to takto je? Právě proto, abyste si náhodným „léčením“ nezpůsobil nežádoucí komplikace.

unhoney

Myslím si,že určitě ano.Brala jsem ho opakovaně bez předpisu /zbyl po předchozím užívání manželem/, máme problémy i jiného rázu a žádné vedlejší účinky se neprojevily.