Klára K.

Mám Google chrome a když otevřu novou kartu…

…tak se mi tam objeví často navštěvované stránky, oblíbené atd.
Ale dnes ráno, když jsem otevřela novou kartu, tak se tam objevil jakoby takovej jinej google, v angličtině a nahoře byly odkazy na facebook, twitter, videa a noviny. Ostatní design je vlastně jako google, akorát je tam žluto modro červeno zelenej čtyřlístek. Stránka se jmenuje Internet Search, ale nemá žádnou adresu.
Zkoušela jsem tu první (lepší) novou kartu najít, ale nikde nic. Jak ji tam mám vrátit???

Nejlepší odpověď
Bedy

Aha, zřejmě jste nedávala pozor při instalaci nějakého programu a byl Vám tam nainstalován nějaký toolbar či podobná blbůstka.
No na tohle budeme muset použít Hijackthis, abychom to vykopli z počíatče, protože standardně odinstalovat to nejde (tedy jde, ale zůstane v počítači tolik pozůstatků po tom až běda).

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz a odkaz mi buď pošlete vnitřní poštou anebo ho sem vložte.

Další odpovědi
badisko

neinstalovala jsi nejakej program?…prein­stalovat..?…po­kud mas ucet google tak ti vsechny zalozky a klbustky zustanou..
Doplňuji:
jinak v nastaveni spravovat vyhledavace..!!