Avatar uživatele
Vanda6

Mám dvě kamarádky a jedna se mnou bojuje o tu druhou…Poradíte mi co mám dělat?????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Deli, Drahuška, anonym před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drahuška

najdi si třetí…nejlepší kamarádka může být jen jedna…ale dobrých můžeš mít spoustu…a veliké kamarádství mezi holkama – stejně většinou skončí – kvůli klukovi…
nejlepší kamarádka je ta, co jí jde o Tvůj prospěch…nikoli její…žel, to se většinou pozná až pozdě…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Znám to z mládí. Vycouvala jsem a nechala to být. Kamarádce to nakonec došlo a všechno se vrátilo do starých kolejí. Neměla jsem o kamarádky nikdy nouzi, takže jsem nezůstala sama. Dnes bych to možná řešila jinak. Kamarádce bych řekla, jak to vidím a že by mi měla říct, s kým chce kamarádit raději, nebo bych se s ní domluvila, že budeme kamarádkami všechny tři. Víš, ono si člověk nemůže nárokovat nikoho. Pokud budeš brát lidi kolem sebe tak, že patří jenom Tobě, dožiješ se nepříjemných zklamání. Tohle není kritika, ale rada do života. I tu nejlepší kamarádku ber s rezervou a nerozdávej svoje city na sto procent. Je dobře mít ráda, ale od lidí zbytečně moc neočekávaj a hlavně nikoho nehodnoť svýma očima. Ušetříš si tak hodně zklamání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MichalN

To bych taky bral aby se o me praly dve kamaradky 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Neprožívej to moc vážně a taky jim to dej najevo. Nemůžeš bojovat s kamarádkou o kamarádku! Povznes se nad slepičí bitky a může to fungovat jako přátelství i mezi třemi. Hlavně nebojuj taky, bitva se nedá vyhrát, vždy to bude špatně. Prostě dělej, že to nevidíš a chovej se jako by nic. Přestane je to bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IBI05

Mám zkušenost tak jako ty! :) Takže se kamaraď jen s jednou která ti za to stojí!
Jelikož pak se poštvou proti tobě a budou na tebe hnusné a budou tě pomlouvat.
Vyber si sama :) ale kamarádství ve 3 nejde aspoň né to nejlepší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vanda6

Moc vám děkuji za rady!!! budu se snažit s tím něco udělat

před 4415 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek