Hyperaktivní Veverka

Mám doma rok a půl starou králici. Normálně a s chutí jí, ale už 2 týdny nepije. Neví se někdo rady s tím, proč?

Nejlepší odpověď
kapka

Asi začala abstinovat.
Ne, vážně – myslím, že je nemožné, že by vůbec nepila. Z čeho tak usuzujete?

Odpověď Miroslava se nabízí, ale měla jsem králíky spoustu let a normálně pili, i když byli na zeleném.
Králík podle mě není pískomil, který pít nemusí.
A také je divné, že by Veverka začala krmit zeleným teprve teď na podzim.
Prostě je mi to divné, proto se ptám na nějaké bližší informace.

Doplňuji:
Ano, moje babička dávala králíkům také něco jako kafe, jmenovalo se to Bikava.

Další odpovědi
Miroslavst

Nepije proto, že jí dáváš zelenou stravu. trávu apod. to ji zřejmě stačí a tak nemá potřebu pít. Zelené obsahuje vodu.

elektrikář

Musí mít seřízenou napáječku aby do ní šel vzduch, a čistou, tráva by jí mněla stačit pro zmněnu jí můžeš uvařit meltu.Moje babička dávala březím samicím slabé bílé kafe.
Doplňuji:
Z Melty