Avatar uživatele
Car

Mám čerstvé tetování, ale nezdá se mi, že se správně hojí. Je to možné?

Mám čerstvé tetování, ale nezdá se mi, že se správně hojí. Je popraskané ale nezdá se mi že se tvoří strupy.

Mám čerstvé tetování (5 dní) ale nezdá se mi, že se správně hojí. Je stále zvláštně popraskané a zdá se mi, že se ani netvoří strupy.Hodně svědí, a co je nejhorší, zdá se mi, že je místama vybledlé(světlejší) a někde, že se dokonce lehce rozpilo.Přesto se řídím instrukcemi tatéra:Několikrát denně ho mažu bepanthenem plus, sem-tam ho opláchnu antibakteriálním mýdlem a před sluncem ho skrývám fáček. Možná se mi to vše jen zdá a jen vše zveličuji, ale je to mé první tetování tak vše chci aby bylo ok.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2088 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Kůže pracuje, je třeba tomu dát chvíli čas. Nejlepší by však bylo, kdybyste tetování ukázal/a tatérovi, který dílo vytvářel. Na denním světle a pod drobnohledem jistě pozná, zda se vše hojí, jak má.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jako Vůbec

Nedrbat, zbytečně nenamáčet, mazat a vydržet :) do 14 dnů by mělo být uzdravené.Záleží u koho jsi byla ale pokud barva někde vybledne nebo se vyloupe, měl by tatér zdarma dodělat úpravy. Přeci jen je to jeho vizitka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je zapotřebí další ještě větší tetování a to toto šimrání překryje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek