ivzez

Mají Odpovědi.cz nakročeno k tomu stát se webem pro otázky jediného uživatele?

Myslím, že tušíte, kdo mě k této otázce inspiroval…

Nejlepší odpověď
Kepler

Ten web za to nemůže. Vnímám to spíše jako nedostatek aktivity „normálních“ uživatelů. Asi jim ze zdejší úrovně poněkud není volno.

Další odpovědi
anonym

Bohužel netuším ale vím. I mě ten jistý minule inspiroval k otázce. Nejvíce udivující je to, že po položení desítky otázek ještě nechápe, že mu to někdo nahlásí.

autacek

Tento web je územím zdejších veteránů, navíc naprostá většina rozumných otázek (stejnou otázku nelze položit znovu), zde již byla zodpovězena a pokud ne, stačí naťukat dotaz do googlu.

Tak že nakročeno to má spíš k tomu, kdo sem zabloudí, aby se zase rychle sbalil, resp. nic rozumného od toho nečekal. Bohužel odborníci na danou problematiku se zde nenacházejí (či jen velmi výjmečně, případně je jejich názor přebit jinou hloupostí, ještě jinými opalcovanou) 😉

ivzez

@Arciuber → já si myslím,
že to chápe, že jenom provokuje.