Avatar uživatele
plebs

Jsou kuchyňské utěrky z kvalitnějšího papíru?

Kupoval jsem dvě role před vánoci za 12 Kč nyní jsem za stejný druh zaplatil 48 Kč podle vzhledu nepoznám rozdíl ale pravděpodobně je to jiná lepší kvalita.

Zajímavá 0 před 50 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To si jen namlouváš. Utěrky jsou stejné, nebo ještě horší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Stejne tak jako si muzes koupit kvalitni a nekvalitni toiletni papir, muzes si koupit i kvalitni a nekvalitni kuchynske uterky. Zalezi na tom, na co je pouzivas. Nektere se hned promoci a rozmoci a jine vydrzi i delsi pouzivani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Kupuji je pravidelně.
Nestojím o předražený „luxus“. 😉
Pokud jste je kupoval před Vánocemi za 12 Kč, musela to být nějaká AKCE, výjimka. Jsou dlouhodobě dost drahé!
Nedávno jsem sledovala test (v TV, ČT1).
Nejlépe uspěly jednorázové, kuchyňské, dvouvrstvé a jednovrstvé, byly OK.
Třívrstvé (předražené), špatně sály.
Není to jen papír a hlavně upozornění ⇒ žádné, se nemají vhazovat do WC mísy.
Mohou spolu s tukovcem atd., ucpávat odpady. Problém i na čističkách.
Jsou i jiné typy, na několik použití.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Cena může ovlivnit několik faktorů – nebo to může být kombinace těchto faktorů. Zde jsou některé možnosti:

  1. Zvýšení cen: Mohlo dojít ke zvýšení cen surovin nebo distribučních nákladů, které jsou přeneseny na spotřebitele.
  2. Značka: Mohlo by to být důsledek změny značky. Některé značky jsou dražší než jiné, i když nabízí stejný produkt.
  3. Kvalita: Jak jste zmínil, mohl být použit kvalitnější papír. To by znamenalo, že je utěrka silnější, absorbentnější nebo trvanlivější.
  4. Počet listů: Mohl se také změnit počet listů na roli. Mohlo by to vypadat stejně, ale pokud je na roli nyní více listů, cena by se zvýšila.

Pro určení, zda je kvalita papíru lepší, můžete se snažit zjistit, je-li utěrka silnější nebo absorbentnější. Můžete také zkontrolovat, jestli se snáze trhá. Pokud ano, je to pravděpodobně slabší utěrka. Pokud ne, je možné, že je utěrka kvalitnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Da ny nebylo to v akci je to jenom 200% používám je na čištění oken u aut.

Nový příspěvek