Rukas

Jak nastavit na Macbook PRO ,aby byl místo němčiny celý česky??

Dobrý den,
nedávno jsem si koupil v Německu za zlevněnou cenu Macbook Pro. V nastavení jsem vše přenastavil do češtiny, ale některé funkce jsou stále v němčině. Vždy, když nainstalují nějaký program, který němčinu podporuje nebo i samotné offici zůstavají v němčině. Neví někdo, co s tím? :)

Odpovědi
badisko

hm.....prehrat cely system to same mas i u Ang Windows pokud pouzijes vistalizator tak ti take nektere veci zustanou v puvodnim jazyku …jedine reseni je prehrat cely OS

McArthur

U Apple si nejsem jist, ale u Windows od Microsoftu platí, že jakou verzi si koupíš, takovou používáš. Koupíš-li si počítač v Německu s německou verzí, tak když chceš českou verzi, kupuješ si novou licenci. V ten okamžik se výhodná koupě ztrácí. A k tomu je třeba připočíst reinstalaci systému.