misinkas

Má někdo zkušenost s galvanickou žehličkou?

Ma nekdo zkusenost s galvanickou zehlickou s elektronickým senzorem pro typ pleti nebo Galvanická žehlička IONBEAUTY? Chtela bych se zeptat jestli to pomaha.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Od pristroju na galvan. proud, pracujici na bazi uktrazvuku nečekejte zázraky… Ne v tom smyslu, že přejedete a vrasky budou pryč. Tyhle pristroje predevšim promasiruji obličej, napnou tonus a odstrani vrchni odumrele bunky kuze. V kosmetice se to použiva na odličovani ap. Neni to rozhodně nic všemocneho.

Další odpovědi
žolik

Já moc takovým novinkám nevěřím,spíše bych doporučila dobrý kosmetycký salon,budeš spokojená,nebudeš se mračit na Galvanickou žehličku.

Zdroj: žolík