miixal

Má cenu učit se tento jazyk?

takže už jsem nějak začal to, číst :). a vim, že bych měl uvíst jakej program, ale to je vedlejší. četl jsem, že jazyk c++ je nejrozšiřenější, věřim tomu, ale má to cenu se učit tento jazyk?:) nebo nějaký jiný. p.s. program nebude mít nic společnýho s netem (teda aspoň první verze 1.0) :). myslim si, že každé učení začíná tčením, taxem našel podle mě super web na programování (prograrujeme.cz) našel jsem programovaní>c++> a našel jsem si c++ úvod, takže si myslim, že když pojedu od začátku dál, tak to bude super, super jazz :)

Odpovědi
led

Ovládať rôzne jazyky nie je nikdy na škodu. Okrem znalosti je to i ochrana proti demencii, rozum je nútený pracovať a udržiavať sa v kondícii.
ale učiť sa C++ len kvôli učeniu, alebo aj programovať? Ináč človek to čo sa naučil (základy) rýchlo zabudne.