BurTon

Má antikoncepce nějaký vliv na menstruační cyklus?

já s přítelkyní provozujeme imtimní život. mě je 16 a jí 15. před 3 týdny byla u gynekoložky a nechala si předepsat antikoncepci… asi týden na to jí začal cyklus a dala si 1. prášek. ale má to už 10 dní a né a né menstruace přestat. obvykle to má nejdýl 7 dní… může to mít na to vliv? budu vděčný za každou odpověd. děkuju

Nejlepší odpověď
iceT

Může,protože organismus si na ty prášky musí zvyknout,je to přece jen zásah do těla a to zvykání si může trvat třeba měsíc nebo dva i tři.Já bych šla raději k lékaři,ten si bude vědět rady.A tady je něco …
http://antikon­cepce.forumzdra­vi.cz/clanek-379-vedlejsi-ucinky-hormonalni-antikoncepce

Další odpovědi
panenka

Ano antikoncepce na to má vliv její tělo si musí na tu antikoncepci zvyknout jakmile si na ní zvykne vaše přítelkyni jí dobere hned by se jí pak měla objevit menstruace.Pokud to bude trvat moc dlouho a vaše přítelkyni jí vždy po dobrání do 3 dnů nedostane at pak navštíví svého gynekologa který jí pomůže.