cizrna

Lze vyslat satelit na obeznou drahu na vlastni pest?

Kdybych dokazala postavit satelit a chtela ho vyslat na obeznou drahu… potrebuju k tomu souhlasy uradu? Nebo si ji jen tak muzu vyslat? Diky

Nejlepší odpověď
mosoj

Samozřejmě, budeš potřebovat spoustu razítek.

Další odpovědi
Drap

Klidně si můžeš poslat. Jediný problém je abys zvládl konstrukci a financování. Až ho budeš vypouštět, tak dávej pozor abys nenarušil funkci některého již existujícího zařízení. To by byl potom problém

Dochy

Je úřad který se stará o provoz v okolí země. Měl bys to probrat tam. Také musíš zajistit bezpečnost letecké dopravy v okolí startu.