Karelcz

Lze v CŘ legálně používat Taser?

Případně jestli je nějaké omezení vztahuje se na všechny verze?
M26c/X26c/ X2?
Je to přece paralyzér jako ten co nevystřeluje a ten se dá sehnat běžně.
Doplňuji:
Zrovna jsem na fórum střelectví četl, že verze pro civilisty bez laserového míření je v ČR dostupná bez průkazu. Bohužel tam nebyl odkaz anebo zdroj.

Odpovědi
Filso

Myslím že jen pouze na obranu. Vem si , že když to použiješ na osobu, považuje se to za napadení a to už třošku v rozporu se zákonem je. Pokud s tím chceš ale jen pobíhat po dvorku a poslouchat co to dělá za bzučivé zvuky, tak je to samozřejmě v pořádku. 🙂