Lze u Firefoxu nějak nastavit, aby se po dokončení stahování ozval nějaký zvuk?

Doplňuji: Děkuji za odpovědi.
Řešení jsem nakonec objevil u Firefox rozšíření zde:
https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/ad­don/download-sound/
Lze tam nastavit i hlasitost zvuku a možnost výběru mezi zvukem a hlasem, který řekne download complete, ale lze si tam napsat cokoliv a Microsoft Anna hlas to vysloví. Já si tam dal downloaded. Mezi další možnost je také nastaveno, že se objeví v levém dolním rohu upozornění s dokončením stahování.

Nejlepší odpověď
Kepler

U firefoxu nevím, ale jde to přes ovládací panely. Na win7 to mám tak, že klepnu na ZVUK – záložka ZVUKY – UKONČENÍ PROGRAMU.

Další odpovědi
dr.luha

Zadej si do vyhledávání dopňků – Download Manager – a vyber si ten, který má zvukový signál.

ivzez

Founde,

díky za otázku ohledně problému, který mne zajímal také,
a hlavně za její doplnění. Doplněk Firefoxu hned vyzkouším.

(Neodpovídám sice na otázku, ale doufám, že tu odpověď
zůstane, abych otázku měla „po ruce“ ve svém profilu.)

___

Tak jsem vyzkoušla, je to perfektní → přesně to jsem potřebovala.

Edison

Myslím, že se to dá najít v nastavení win. Mělo by to bý Dokončení stahování.

anonym

Tak to rozšíření je super. Dal jsem něco stahovat. Pustil si mezitím film a během filmu jsem zaslechl zvuk dokončení stahování.

ivzez

@Kepler:
Neoznámí ten zvuk jen ukončení programu → zavření Firefoxu?
(Také bych uvítala zvukové oznámení dokončení stahování, hlavně
u větších souborů, kdy stahuji na pozadí a věnuji se jiným věcem.)

Kepler

Já jsem si to vyzkoušel a abych pravdu řekl, nejsem si jistý. Zkusmo jsem stahoval něco z ulozto.cz, skutečně se nastavený zvuk ozval, jenže později jsem zjistil, že se sám od sebe ozýval znova. i když jsem nic nestahoval a neukončoval ani žádné programy. Ale kdoví, co mi tam v pozadí běželo. Takže doporučuju: vyzkoušet.