poa.li

Lze snížit přílišnou chuť na sex? Existuje nějaké antiafrodisiakum? Děkuji..

Nejlepší odpověď
ten který je

Snad použít do čaje pár kapek bromu a je to.

Další odpovědi
Miroslavst

Ježiši, smaž tuto otázku, ještě si toho všimne manželka a bude mi chtít něco ordinovat :D:D
Doufám, že neexistuje takový lék nebo alespoň se o něm žena nedozví.

Martina S.

Já jsem tomu ráda, že mám pořád velkou chuť na sex, horší by to bylo obráceně. Doporučuji masturbaci, jak pro muže, tak pro ženy.

Smíšek11

Já jsem si našla partnera se stejným „handycapem“ a mzslím že to je úpně nejlepší řešení.Jinač v jeho nepřítomnosti masturbace.

hanulka11

jste zdravý mladý muž, takže Vaše potřeba sexuálního styku může být tak intenzivní, jak popisujete. Málokdy se však sejdou dva partneři se stejnou chutí k sexu a proto je na místě trocha tolerance a oboustranného pochopení. To, že Vám Vaše partnerka vychází vstříc jinou formou sexu je obdivuhodné a prokazuje tím náklonnost k Vám.

Vím, že Vás situace asi trápí, ale nedoporučoval bych žádné prostředky k utlumení chuti na sex, spíše např. častější masturbací můžete dosáhnout i uspokojení Vašecho sexuálního chtění a také snížit rychlou vzrušivost a prodloužit dobu k dosažení orgasmu při pohlavním styku.

Zdroj: http://www.opet­muzem.cz/porad­na-lekare/predmet/jak-snizit-chut-na-sex/

oskar

Jak by byly některé ženy štastné…

anonym

pořidte si děti a naučte je spát v manželské psteli je to osvědčený

venkovan

Šlápni na hrábě ve chvíli kdy je překračuješ. Když se ti to povede, řadu týdnů budeš mít jiné starosti.

Vercule

Holky, já bych se spíš zeptala, co na stimulaci… co užíváte nebo jaký máte tip?

KaraskovaAl

Ahoj, koupila sis ten stimulační lubrinakt, co mají na e-kondomy? Co na něj říkáš?

Cizecek.M

Ahoj, žádní pilulky, tohle já nepodporuju. Ale co je super, to jsou speciální lubrikanty. Na e-kondomy mají senzační nabídku :)

Vikki.vivi

No, koukala ses na e-kondomy? Oni tam mají neskutečnou nabídku lubrikantů a právě tam mají i ten na stimulaci. Za mě topovka, co fakt skvěle naladí.

Vercule

No, koukala… já ten shop znám… ale spíš mě zajímalo, jak jste s tímto lubrikantem spokojeny?

Cizecek.M

Vybrala sis tam nějaké ty lubrikanty? Jaké jsi vybrala? A spokojenost? :)

Honzin8

Když se podíváš na e-kondomy, na tu jejich nabídku lubrikantů, tak tam mají lubrikanty přímo pro dámy. I na tu stimulaci :)

Vercule

Jojo, vím vím, koukala jsem a koupila si ho :) Musím říct, že jsem teda nadšená, moc mi vyhovuje :)

Cizecek.M

Já pokukuju po stimulační lubrikancem z e-kondomy. Už jsem na něj viděla i perfektní recenze… takže ten bych chtěla zkusit :)

Kajolka

No, co jsem se tam tak dívala, tak musím říct, že ty lubrikanty mají ty e-kondomy fakt perfektní. Senzační nabídka.

Vercule

Jojo, já jsem si koupila ten na lepší stimulaci a chlap si na e-kondomy vybral ten na delší výdrž a na lepší erekci. A musím říct, že všechny ty lubrikanty, co jsme zkusili, jsou super.

ZELDA

Matovy caj snizuje hladinu testosteronu a pokud se pouziva casto, ma antiafrodisialni ucinky.

venkovan

Hodně fyzické práce, málo jídla, zima, a počkat pár let na stáří kdy občas hormony usnou. Vyhýbat se situacím apod. Otázka je co je to přílišná chuť zda několikrát za rok či za hodinu.
Ale popravdě – pokud je to chronické a omezuje to život – šel bych k doktorovi. A bez studu.

ten který je

Ale dozví Miroslavste dozví,však on se někdo z uživatelů najde kdo jí dá recept.:-DDD

Miroslavst

Tak to tedy předem děkuji :D:D