orwell

Lze říci o paní Jílkové po zvláště vydařeném moderování pořadu „Máte slovo“, že má koule?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Spíž džku. Tak se to říká u nás:-)))
Nemám ji moc v lásce, mnohdy emoce přehání, a připadá mi to až urážlivé.

Mám v oblibě Václava Moravce. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C3%A1cl­av_Moravec

Další odpovědi
anonym

Nemám ji rád,skáče při debatách každému do řeči,je někdy až trapná,raději přepínám.

led

Štýl pani jílkovej je práve preto taký až nepríjemne provokatívný, aby vytiahla z účastníkov týchto diskusií aj to, čo nechcú nahlas povedať, priznať. Pomocou náznakov, provokačných otázok, včetne samotného vystupovania a oblečenia vyhrocuje konflikt medzi „súťažiacimi“ i medzi samotnými divákmi.
Ťažké je aj pre samotnú redaktorku mnohokrát nedať najavo komu „fandí“ a pritom naopak snažiť sa „rozhodovať pri zápase“ v rámci objektivity.
Pri sledovaní tejto relácie nestačí len počúvať výroky, treba sledovať aj to nepovedané, či dokonca zámerne zamlčané alebo odsunuté na vedľajšiu koľaj. Všímajte si mimiku, oči i prsty (ktoré veľa povedia) diskutujúcich, nenechávajte sa unášať efektným hereckým výkonom p.Jílkovej a uvidíte, čo ste nevideli a počujete, čo ste nepočuli.
Na vašu otázku „má pani Jílková , moderátorka Máte slovo s…,koule“, odpovedám: Ano, má koule a ako správny kanonýr Jabůrek „pořád láduje a dáva dělové rány, bum, bum,…“

eugen1001

To tvrdím už hodně dlouho, od té doby co moderovala Kotel… I tehdá to byla totální kravina…

Drap

Při moderování paní Jílkové je od začátku vždy jasné, kdo je její oblíbenec a kdo ne.

cochee

Míšu „Brutální Nikitu“ Jílkovou žeru, jj, má koule 🙂