tforro

Lze požadovat náhradu škody za znehodnocený nákup při dopravní nehodě, i když nejsem jejím účastníkem?

V supermarketu si koupím zmrzlinu, mražené ryby, mraženou zeleninu – mražené cokoliv. Nákup si potém vezu domů a po cestě je někde dopravní nehoda, které jsem se nezúčastnil, ale díky ní zůstanu s nákupem trčet v koloně třeba i několik hodin. Lze a jakým způsobem a hlavně po kom požadovat náhradu nepřímé škody v souvislosti s dopravní nehodou?

Odpovědi
Drap

Ne nelze. musel be¨si být přímo na takovou škodu pojištěn