autacek

Lze považovat za podraz tvrzení, že seriál „Ordinace“ skončí, pokud se nakonec ukáže, že bude dál jen pro předplatitele?

Nebo jak správně nazvat takové jednání, jako marketingový tah? Od zimy čtete, že herci nemají co jíst a jiné storry, bych se ani nedivil, kdyby to nakonec po čase běželo opět i v normálním vysílacím čase. Nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
Malvína

Měli to dobře promyšlené, ale taky si myslím, že se opět po čase objeví v TV. Ta sledovanost nebude vysoká, lidi nechtějí za nic platit, takže přes Voyo se moc lidí koukat nebude. Mě to moc netrápí, Fanda jsem nebyla 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.