Vanda6

Lze ovlivnit kvalitu fotografií posílaných přes messenger?

Vždy když posílam fotky, messenger jim ubere kvalitu. Je to problém obzvlášť, když posílám text. Neznáte nějaký fígl, jak kvalitu zlepšit?

Odpovědi
metalavenged

Rozhodně ano.. aby facebook mohl posílat plno fotek, tak velikost fotek zmenšuje (myslim velikost v Mb).. to pak ohrožuje kvalitu fotky, proto bych doporučila je přímo nahrát na profil nebo posílat přes mail. :)

MobilManiak

Když posíláš víc velkých fotek, zkus uschovna.cz, pokud 1 větší mail, pokud nějakou hloupost (typu tohle mě pobavilo) tak messenger.
Pozn.: Messenger od Facebooku

Alesh

přes jakej messenger? tím bych asi začal…