Karlos24

Lze nějakkým způsobem stáhnout celý obsah emailu do osobního PC?

Mám na emailové schránce na seznamu stovky mailů, chtěl bych jich vetšinu stáhnout do mého PC, pro potřebu úschovy. Nerad bych o ně někdy nečí chybou přišel.Neznáte někdo nějaký způsob/program jak to udělat?

Nejlepší odpověď
Balu103

pop3/imap pristup snad funguje vsade.

Další odpovědi
Hykam

Nainstalujte si nějaký poštovní program např Thunderbird a při prvním připojení se všechny maily stáhnout do PC

Michal Kole

na seznamu, je možnost Uložit jako *.eml soubor, včetně hlavičky a otevřete to normálně v Outlook Expressu