johnyyyyyyyy

Lze nějak na FB nastavit, co se komu zobrazí v určité skupině?

Dám příklad, na FB jsem třeba ve skupinách:

  1. motorky
  2. auta
  3. zdravá výživa
  4. fitness

    Lze nějak nastavit, aby se moje příspěvky, lajky a vlastně cokoli tam budu dělat, nezobrazovalo přátelům, ale pouze členům dané skupiny? Ale pouze u jedné, popř. více skupin, které bych si vybral.

Odpovědi
Aquamen

Už před dáním takzvaného statusu lze nastavit kdo všechno uvidí váš příspěvek. Totéž lze i u skupin.

johnyyyyyyyy

Nikde tuto možnost nevidím. Při vkládání statusu nebo příspěvku lze označit osobu, přidat foto nebo video,smajlíka nebo polohu, vytovořit událost či anketu, ale možnost skrýt příspěvek před přáteli ,aby to viděli pouze členové skupiny nikde nevidím.....