TONICK

Lze na strákách sdílet odkaz na jiný web?

Ahojte,
je – dle stávajícího práva – možné na svých stránkách mít zveřejněný odkaz na jiný web? Ideálně cestou neporušující zákon. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Emefej

Samozřejmě že ano, vždyť odkazování je to, co dělá internet internetem.

marijakes

Samozřejmě v souladu s pravidly hostitele webu. Nesmí být propagovány rasistické, pornografické, fašistické a pod. stránky. Jestliže má web svou adresu, je veřejný, tak na něj můžu odkazovat.