Putin

Lze na Facebooku omezit sledování ostatními mých komentářů, či příspěvků?

Například když někdo napíše komentář k nějaké fotce, či příspěvku, zobrazí se to napravo v panelu. Lze to omezit, aby to nevídali ostatní?

Odpovědi
ivzez

Při vkládání by měla být (už jsem dlouho nic nevkládala) možnost upravit, komu
se má/může vložený obrázek nebo komentář zobrazit. Veřejné statusy, obrázky
a komentáře se zobrazují všem – i těm, koho nemáte v přátelích.