HarpPlayer

Lze hledat textový řetězec UVNITŘ souborů na https://drive­.google.com/ ?

Příklad – mám zde 100 souborů typu Word – a potřeboval bych vypsat všechny SOUBORY, ve kterých je zmíněno konkrétní jméno či emailovou adresu …

Díky moc!

Odpovědi
icurusL

Stačí ti ten vyhledávač co tam je jelikož ten hledá podle názvu souboru a podle obsahu souboru.

HarpPlayer

A když mám několik set Wordovských dokumentů u sebe na disku c: ?

Lze nějak hledat v jejich OBSAHU?

Příklad – potřebuju najít všechny dopisy ve Wordu, které mají určité jednací číslo …

Díky moc!