Miroslavst

Lidé na místě pádu vojenského letadla sbírali, na co přišli

Jak je uvedeno v článku a i nadpisu této otázky, zajímalo by mě, co tím autor chtěl říci?

Lidé na místě pádu vojenského letadla sbírali, na co přišli-třeba jako nové zkušenosti, houby v lese atd.?

No jo, náš národ a cobyste čekali? Se divím, že tam neseděli na pasece jen ti piloti a navíc ještě nazí. Než přijeli záchranáři, našli jen hořící les a dva nahé piloty. jinak nic.

Nejlepší odpověď
anonym

zacinam si myslet ze nejsilnejsi lidsky pud je hyenismus

Terryle

Ani by mě nepřekvapilo, kdyby byli pryč i ti piloti… pokud jsou děvčata z okolních vesnic náležitě čilá :oD