Honzik.ab

Líbí se víc holkám, když je kluk v džínách naboso?

Pokud se kluk za svoje nohy zrovna nemusí stydět, hodí se k džínům nebo dlouhejm kalhotám nosit žabky a bejt bosej?

Nejlepší odpověď
Drap

Holkám je to jedno. Pokud však máš žabky nebo jsi bosý a právě mrzne, tak tě mají všechny holky za blázna.

Další odpovědi
ivzez

Holky (většinou) kluky neposuzují podle toho,
co nosí k džínám nebo dlouhým kalhotám.

Na mne kluk/muž v žabkách působí poněkud zženštile…

led

Na bežné nosenie nie sú žabky vhodné. Bez ohľadu na módu. Žabky sú obuv na pláž a do mokrého prostredia, nie na ulicu. Sú oblasti, kde by vás v plážovom oblečení (sem patria aj žabky) ani nepustili do reštaurácie.
Predstavte si, že by ten chlapec utekal po preplnenej ulici a cez cestu za „slnkom svojho života“, to je nebezpečná paródia na „lásky beh“ vhodná len do grotesiek.
Chodiť na boso v otvorenej obuvi je zdravšie než ponožky do sandálov a o žabkách ani nehovorím (i keď sú aj prstové ponožky).

Pokiaľ chlapec nechodí v ihličkách a iných druhoch typicky ženskej obuvi, nech si nosí, čo chce, hoci aj sandále na bosej nohe do snehu, je to jeho problém.

Lamalam

Pokud pravidelně navštěvuješ pedikúru, tak klidně naboso.

Kryšpín

Když má nožky jako špejle, trochu křivé a řádně potetované, tak kočky šílej a občas shazují hned spodní prádlo

Milan Sedlar

Já k dzinam žabky bez problémů nosím i na podzim!;-)

Honzik.ab

Yep. Zženštilý to docela je. Ale někdy sem tam vídám, že některý kluci tak choděj, tak mě zajímá jestli to má na holky nějakej vliv (pokud to teda nejsou gayové). Někdy to tak právě nosej i moji kámoši (a to nejsou gayové určitě). Obecně se mi hodně líbí, když tak choděj holky, ale ne v džínách. Pokud má holka sukni a je naboso, tak je to supersexy. Na druhou stranu, i když chce mít nějakej kluk bosý nožky, tak proč ne… I já sám to mám docela rád.