michalds

Líbí se vám trend odkládání podprsenek?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IFldT0u11FA

Všiml jsem si, že poslední dobou je to čím dál tím častější jev.

A co vy, ženy registrované na Odpovědích.cz? Taky plánujete odložit svoji podprsenku? :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Tenhle jev je patrný už od 70. let minulého století. Šťastné to ženy, které si to mohou dovolit! Jinak hrozí šok.

Další odpovědi
iceT

Podprsenku jsem odložila již před několika lety a je mi bez ní parádně, akorát v létě to musím přetrpět.

da ny

Nic nového pod sluncem, žádný takový trend jsem nezaznamenala.
Pro „fazolky na prkně“ žádný problém :)
Ale ty často „klamou push-up-kami… :D
"Dudy“ nejdou bez „podprdy“, říká jeden náš lékař..... Estetika žádná a zemská přitažlivost je všudypřítomná. :D
Kostice nenosím a můj lymfatický systém je v pohodě, dýchá se mi skvěle :)
Doma někdy odkládám, rozepínám nebo neberu. Do práce vždy......
Za 40 let práce ve zdravotnictví s desítkami žen (kolegyň), jsem zaznamenala jedinou kolegyni, která nějaký čas nosila tílka, bez podprsenky… Když vyběhly na trh push.up podprsenky, vrátila se k nošení podprsenek.
Doma a v létě některé ženy a dívky podprsenku odkládají…
Každého věc.

Cheza

Tento trend je velmi působivý, inspirující a smysly i fantazii potěšující, ale každopádně to vše je ovlivněno soudností té které ženy, která se pro to rozhodne.
I.

Mc Merkurion

… bože, vono se tomu říká trend? … odjakživa chodily holky naboso …

mosoj

Tak jak již zaznělo. Nic nového pod sluncem.
Pro starší ženy to má jednu výhodu, vyrovná jim to vrásky v obličeji. Jak se jim dýchá nevím.

marci1

Líbí. Hlavně by se měly odkládat podprsenky s kosticemi a z umělých materiálů. Bezešvá, bavlněná podprsenka je měkká, příjemná a pohodlná. 🙂

RyuzakiKate

Nijak zvlášť. Ženský s borůvkama na prkýnku si to můžou dovolit, pro větší prsa by to bylo obzvlášť v létě jak za trest. Omyl je v tom, že si ženy myslí, že neexistuje pohodlná podprsenka.

zjentek

Líbí, ale video je moc dlouhý… odloží ji v nějaký části?

Ženy z odpovědí tě nemusí zajímat, tady je tak sofistikovaná cenzura na obrázky, že „trčící špunty pod tričkem“ tady podle všeho nemaj vůbec žádnou šanci se udržet!

aliendrone

Hmmm, než se chlapci ujásáte… Jelikož dáma NEUKÁZALA inkriminované partie, může to znamenat, že se jí to dobře kecá, pokud má místo prsou vyrážku. Myslím, že kdyby měla košíčky „F“, asi by žvatlala jinak. :D :D :D

Jinak nic proti, odjakživa jsem byl velikým příznivcem „Miss mokré tričko“! ;) :)

Arne1

Záleží na konkrétním provedení.

zjentek

Podprdy maj určitě odzvoníno, dnes se kozy vystelou zevnitř, aby držely! Svět chce být klamán!