Avatar uživatele
michalds

Líbí se vám trend odkládání podprsenek?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IFldT0u11FA

Všiml jsem si, že poslední dobou je to čím dál tím častější jev.

A co vy, ženy registrované na Odpovědích.cz? Taky plánujete odložit svoji podprsenku? :D

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, marci1, aliendrone před 2212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tenhle jev je patrný už od 70. let minulého století. Šťastné to ženy, které si to mohou dovolit! Jinak hrozí šok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Podprsenku jsem odložila již před několika lety a je mi bez ní parádně, akorát v létě to musím přetrpět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Nic nového pod sluncem, žádný takový trend jsem nezaznamenala.
Pro „fazolky na prkně“ žádný problém :)
Ale ty často „klamou push-up-kami… :D
"Dudy“ nejdou bez „podprdy“, říká jeden náš lékař..... Estetika žádná a zemská přitažlivost je všudypřítomná. :D
Kostice nenosím a můj lymfatický systém je v pohodě, dýchá se mi skvěle :)
Doma někdy odkládám, rozepínám nebo neberu. Do práce vždy......
Za 40 let práce ve zdravotnictví s desítkami žen (kolegyň), jsem zaznamenala jedinou kolegyni, která nějaký čas nosila tílka, bez podprsenky… Když vyběhly na trh push.up podprsenky, vrátila se k nošení podprsenek.
Doma a v létě některé ženy a dívky podprsenku odkládají…
Každého věc.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
Cheza

Tento trend je velmi působivý, inspirující a smysly i fantazii potěšující, ale každopádně to vše je ovlivněno soudností té které ženy, která se pro to rozhodne.
I.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… bože, vono se tomu říká trend? … odjakživa chodily holky naboso …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak jak již zaznělo. Nic nového pod sluncem.
Pro starší ženy to má jednu výhodu, vyrovná jim to vrásky v obličeji. Jak se jim dýchá nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Líbí. Hlavně by se měly odkládat podprsenky s kosticemi a z umělých materiálů. Bezešvá, bavlněná podprsenka je měkká, příjemná a pohodlná. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nijak zvlášť. Ženský s borůvkama na prkýnku si to můžou dovolit, pro větší prsa by to bylo obzvlášť v létě jak za trest. Omyl je v tom, že si ženy myslí, že neexistuje pohodlná podprsenka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Líbí, ale video je moc dlouhý… odloží ji v nějaký části?

Ženy z odpovědí tě nemusí zajímat, tady je tak sofistikovaná cenzura na obrázky, že „trčící špunty pod tričkem“ tady podle všeho nemaj vůbec žádnou šanci se udržet!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Hmmm, než se chlapci ujásáte… Jelikož dáma NEUKÁZALA inkriminované partie, může to znamenat, že se jí to dobře kecá, pokud má místo prsou vyrážku. Myslím, že kdyby měla košíčky „F“, asi by žvatlala jinak. :D :D :D

Jinak nic proti, odjakživa jsem byl velikým příznivcem „Miss mokré tričko“! ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Záleží na konkrétním provedení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Podprdy maj určitě odzvoníno, dnes se kozy vystelou zevnitř, aby držely! Svět chce být klamán!

před 2210 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek