JájsemRaibek

Líbí-nelíbí se vám, když nakupující vozí své dítě v nákupním vozíku?

Nemyslím v té vyklápěcí sedačce, která k tomu účelu slouží, ale dítě sedí uvnitř nákupního vozíku. Do vozíku se dává nákup a ne děti (a někdy i dosti velké) s botama ve kterých chodí po ulici.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nelíbí se mi to, stejně jako když si tam senioři pokládají hole nebo fofrtašky. Řeším to velkou igelitkou, kterou vždy nosím a vystelu si s ní dno vozíku.

Další odpovědi
brillant

Nelíbí, ale nic s tím nenadělám.

Tw!st

Lepší, než kdyby měli běhat po obchodě mezi regály a ochmatávat jídlo.

Arne1

Nojo, musíme se asi smířit s tím, že buď se povezou nebo budou lítat po obchodě a dělat tam binec

zjentek

Jak líbí- nelíbí? Pokud nohy nestačí, v marketech by se mělo jezdit pouze na bruslích, či skateboardu, to jsou vozidla. Nákupní vozík NENÍ vozidlem! ;)

briketka10

Je mi to odporné, když ty děti vidím, jak mají
boty od bláta a jiní si tam ukládají potraviny.
Nevím, kde se v rodičích bere ta drzost a v
dětech lenost se vozit, když už jsou velký a
nebatolí se.

Vídávám to hlavně před víkendem, protože
to je svátkem celých rodin udělat si výlet do
Super hyper udělat nákup, pán domu ukáže
Visa, máma přikáže, ale většinou jen křičí.

marci1

Nelíbí. Existuje řešení: nákupní taška, která se zavěsí na vozík a potom se odnese nákup v tašce domů. 🙂
https://postov­nezdarma.cz/skla­daci-taska-do-nakupniho-kosiku

Angi-Shy

štve mě to, ale pořád to je lepší než aby se motaly mezi ostatníma a blbý novodobý rodiče ani nevěděli kde je maj

Kepler

Já jsem se s tím ještě nesetkal, protože v našem Kaufu mají ty vozíky se sedačkami, s otvory pro nohy, asi tak každý desátý vozík. A to mě už dvakrát vyšplouchlo, protože jsem zvyklý část zboží ukládat právě do toho prostoru, ať se nemusím tolik ohýbat. Jednou mi tak vypadlo a rozbilo se pivo, ale podruhé to bylo horší – byla to dost drahá flaška alkoholu a to jsem už viděl rudě. Ale ve vozících v prostoru pro zboží by se děti vozit opravdu neměly. Na to by ale měly myslet především ty obchody, s těmi malými prcky kolikrát jiné řešení není.

Dochy

Přiznám se, jsem hříšník. 2+4 roky se někdy jinak uhlídat nedá ☹ Snažím se nepodlehnout a kluky zaujmout či zkrotit jinak, ale někdy to zkrátka vzdám.

Na zablácené boty dávám bacha a zpravidla i při suchu sundavám. Není úplně pravda, že si do vozíku lidé dávaj potraviny a hrozí jejich kontaminace. S tím musí (částečně) počítat. Veškeré potraviny jsou balené, nebo jsou pro ně přichystané pytlíky. Co třeba basa s pivama? Běžně se šoupe po té „zablácené“ podlaze a pak se normálně hodí do vozíku. Mléčné výrobky (občas někde natržené), ovoce, zelenina – nechávají čas od času své stopy na těch vozících. Opravdu nemůžete očekávat, že vozík bude sterilní.

Nuk nuk

Nelíbí se mi to, nikdy jsme takhle děti po hyper-super nepřepravovali a to máme tři, ale dokážu pochopit, proč to někdo jiný udělá. Daleko víc mi přijde absurdní, když rodina s dětmi tráví celý víkend v přerostlé samoobsluze.