Avatar uživatele
Jahoda

Letenka na Nový Zéland-kolik Kč?

Zdravím! V létě se chystám letět na Nový Zéland za sestrou. Chtěla jsem se optat, jestli někdo neví, kolik by stála taková letenka. Pokud bych neletěla, nýbrž jela a to na lodi, kolik by stála cesta lodí? Předem velice děkuji a hezký večer přeji 🙂
Doplňuji:
Právě také letím do Aucklandu, kde ta moje sestra bydlí. Jinak moc děkuji za odpověď. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Kolik by to stálo lodí nevim ale minulý rok můj kamarád letěl na studijní pobyt na Nový Zéland a letenka prý stála přes 20000 kč.Letěl přes Hong Kong,Sydney do Aucklandu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wolf_Net

Korean Air Vídeň / Vienna Intl. (VIE)
Auckland / (všechna letiště) (AKL) Dospělý: 17 693 CZK

V dalším kroku rezervace bude připočítán palivový poplatek, ekvivalent 160 EUR

to je z kralovna.cz, létám často a tady jsou ceny vždy akurátní k cenám jednotlivých aerolinek. Ale je to z Vídně… loď už by se asi zjišťovala dosti hůře… ale viděl jsem pěknou pramičku za 12 tisíc. 🙂 Každopádně myslím, že loď by byla dražší, protože na Nový Zéland asi nepopluje kdejaký Indický trajekt s kapacitou 300 lidí a skutečnými 800 lidmi na palubě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Přeji krásný pobyt.Viděl jsem fotky a je to krásná země s milími lidmi.

před 5065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Děkuji za přání. Ještě se se sestrou domluvím, jestli teda na 100% pojedu 🙂 Snad to klapne..

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jahodo, trochu Vám závidím. Nic ve zlém. Já bych se ani na tak dlouhou cestu nemohla vydat ze zdravotních důvodů.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Samozřejmě to neberu ve zlém 🙂 To mne mrzí, že máte zdravotní důvody a jet by jste nemohla. Ale můžu Vás ujistit, že i v České republice je mnoho krásy a i takové ježdění po okolí je nádherné, né-li hezčí, než nějaká předražená dovolená (vlastní zkušenost) 🙂

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování