Jahoda

Letenka na Nový Zéland-kolik Kč?

Zdravím! V létě se chystám letět na Nový Zéland za sestrou. Chtěla jsem se optat, jestli někdo neví, kolik by stála taková letenka. Pokud bych neletěla, nýbrž jela a to na lodi, kolik by stála cesta lodí? Předem velice děkuji a hezký večer přeji 🙂
Doplňuji:
Právě také letím do Aucklandu, kde ta moje sestra bydlí. Jinak moc děkuji za odpověď. 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

Kolik by to stálo lodí nevim ale minulý rok můj kamarád letěl na studijní pobyt na Nový Zéland a letenka prý stála přes 20000 kč.Letěl přes Hong Kong,Sydney do Aucklandu.

Další odpovědi
Wolf_Net

Korean Air Vídeň / Vienna Intl. (VIE)
Auckland / (všechna letiště) (AKL) Dospělý: 17 693 CZK

V dalším kroku rezervace bude připočítán palivový poplatek, ekvivalent 160 EUR

to je z kralovna.cz, létám často a tady jsou ceny vždy akurátní k cenám jednotlivých aerolinek. Ale je to z Vídně… loď už by se asi zjišťovala dosti hůře… ale viděl jsem pěknou pramičku za 12 tisíc. 🙂 Každopádně myslím, že loď by byla dražší, protože na Nový Zéland asi nepopluje kdejaký Indický trajekt s kapacitou 300 lidí a skutečnými 800 lidmi na palubě.

ten který je

Přeji krásný pobyt.Viděl jsem fotky a je to krásná země s milími lidmi.

Jahoda

Děkuji za přání. Ještě se se sestrou domluvím, jestli teda na 100% pojedu 🙂 Snad to klapne..

annas

Jahodo, trochu Vám závidím. Nic ve zlém. Já bych se ani na tak dlouhou cestu nemohla vydat ze zdravotních důvodů.

Jahoda

Samozřejmě to neberu ve zlém 🙂 To mne mrzí, že máte zdravotní důvody a jet by jste nemohla. Ale můžu Vás ujistit, že i v České republice je mnoho krásy a i takové ježdění po okolí je nádherné, né-li hezčí, než nějaká předražená dovolená (vlastní zkušenost) 🙂