Léky na rýmu a kašel pro dítě 16.měsíců

Poradte nějaké kapky na rýmu a sirup na kašel pro 16.měsíční dítě. Je bez teploty a lékařka zítra neordinuje, lékárna je ale otevřená.

Odpovědi
hanulka11

Nejlépe vám poradí lékarník/ce/ co je pro vaše dítě nejlepší zda má kašel suchý či dráždivý , to je velký rozdíl .Já osobně bych tedy ,když lékařka má volno šla na pohotovost, nevím dávat něco tak malému dítěti sama......?

maarketa

Dobrý den nam pomohl Stoptusin na kašel a Otrivin na rýmu,ale v lekarně se zeptaji jaky je kašel jaka je rýma a poradí