nikita007

Jaký sirup na suchý kašel z lékárny je dle vaší zkušenosti nejlepší?

Upřednostňuji dobrou příchuť (pro syna, 5 let).

Odpovědi
Drap

Z lekárny neznám. K těmtp účelům si vařím domácí jitrocelový

Elisacek

Aspecton Junior

Kepler

Když sirup, tak mi zabíral Mugotussol. Bylo by ale lepší, kdybys pohledal v historii, takových otázek už tu bylo hafo. Stačí zadat „suchý kašel“ (jako novou otázku, kterou nemusíš odesílat). Stejně zjistíš, že co osoba, to jiná zkušenost.

mosoj

Který na tebe nejúčinnějí působí si stejně musíš vyzkoušet sám. Je to jedno pojišťovna tyto léky stejně nehradí.

http://www.le­karon.cz/index­.php?stoken=9959FB41­&force_sid=f8740­4b40a6e9b3006fbaf7428fd1­140&lang=2&cu­rrency=0&cl=se­archfulltext&se­archparamfull=such%C3%B­D+ka%C5%A1el

Suchý nesuchý já doporučuji Ambrobene.

atlas

Bronchipret

pediatr

Po pravdě řečeno žádný. Jde možná o subjektivní úlevu, ale podle důkazní medicíny nemá žádný lék efekt na trvání kašle. Zvlhčení kašle často přinese lepší pocit. Takže snad Stoptussin, ale sirup z cibule bude mít podobný efekt.

Monca.sajfrt

Ahoj, nám se dom osvědčil taky Aspecton Junior. Rychle zabírá a navíc má medovou příchuť, takže malé i chutná.

KájaDol

Jak už zde bylo zmiňováno, tak dobře funguje aspecton junior, který je na přírodní bázi s příjemnou medovou chutí.