Džanička

Lékárnička pro děti.

Jak a čím máte vybavenou lékárničku pro děti.Co používáte na kašel,na rýmu,na odřeniny,popá­leniny,spálení od sluníčka,štípan­ce,co na cesty apod.Co máte vyzkoušené,a čemu dáváte přednost?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak abych pravdu napsala,tak děti jsou málokdy nemocné,takže téměř nijak. Našel by se tam Mucosolvan a Paralen. Odřeniny když mají,to akorát omeji,na popáleniny jedině studenou vodu, na sluníčku se nespálí,na štípance cibuli. Moje děti mají spartakiádní výchovu,takže lékárnička zeje prázdnotou…

Další odpovědi
panenka

Já mám doma pro své děti kdyby mě onemocněli přichystano na kašel Stodal sirup, Tusin kapky,Jitrocelový sirup,Bromhexinové kapky,na teplotu-Nurofen sirup
na rýmu-Physiomer nosní čístící sprej,Olinth kapky nebo Vincentku,na štípance používám cibuli nebo mastičku proti štípnutí kterou kupuji v lékarně,na opruzeniny pitiol,na potničky Infadolan,

jajinka123

kašel – stoptussin, rýma – olynth, odřeniny – dezinfekce + krém Epithéliale A.H, popáleniny – chladivé gely (některé jsou hodně předražené, já používám tyto – http://www.vmbal­.cz/p/gel-na-popaleniny-3-5-g-baleni-10-ks), popáleniny od sluníčka – Panthenol gel, štípance – DAPIS gel…to je takový ten základ, ke kterému patří léky proti průjmu, zácpě, na teplotu, alergie (Zyrtec je skvělý a nikdy mi v lékárničce nechybí), obvazový materiál – sterilní krytí, obímadla…apod.