FikeCZ

Legalizace xp…

Zdravim na starem počitači sem měl windows xp..Formatoval jsem je ale asi jsem blbě vložil klič..dalo mi to 30Denni verzi..Inu…Pote jsem ji aktivoval..A ted pry zvoleni učtu naskoči že doba skončila měl bych si aktivovan win!..ANO…Objevi se tabulka že windows již byl aktivovan..OK…a odhlasí se..:(Poradite?
Doplňuji:
Zapomněl jsem dopsat že se k datum dostanu jedině přes nouzovy režím..A tam vyskočí chyba že keyupdatetool neni podporany v nouzovém režímu.Tak asi format ne?..:D

Odpovědi
Michal Kole

Změň produktový klíč, na správnou hodnotu, kterou máš na štítku na počítači

Je na to spousta programů

zadej do google software change product key
nebo česky změna produktového kodu

rynek878

vyzkoušejte si tento návod:

Zdroj: http://jaknato­.net/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=26:re­aktivace-zmena-product-key-u-windows-xp-vista-7&catid=5:des­ktopy&Itemid=17

Hlada

Myslím, že půjde spíš o chybu aktivace, ne klíče. Kdybys vložil blbě klíč, tak by tě to nepustilo dál v instalaci. Datum můžeš změnit v BIOSu. Nejsem si ale jistý, jestli to pomůže. Jestli se dostaneš v nouzovém režimu k editaci souborů, tak smaž wpa.dbl a aktivuj to znovu přes internet nebo po telefonu. Jestli to nepůjde, tak zkus opravit systém pomocí instalačního CD volbou R při instalaci. Vyhneš se tak formátu a nové instalaci programů a dat.

baghira

Nainstaloval bych třeba Ubuntu Linux, a všechny podobné starosti pustil definitivně a navždy z hlavy.