Mad

Lednice mrazí.

Mám lednici kombinovanou s mrazákem.Teď mi ve spodní části ledničky v šuplíku na zeleninu mrazí. Můžete mi poradit, jestli je to rozbitý termostat? Značka lednice Hajer.

Odpovědi
casey

V pripade, ze mate nastavenou teplotu jako obvykle a lednice porad bez prestavky bezi, tak muze

žolik

Musíte se podívat jak máte nastavený,mra­žení,doporuči­la bych odmrazit úplně a pak znova zapnout a to se pozná,možná je přemrazená.

Zdroj: žolík

P.T.

Taky mohlo odejít odmražování, může být špatná cirkulace chladiva v zadních žebrech. Nikdo jiný, než servisák v tuto chvíli nepomůže.