bobánek

Kupujete svím zvířátkum dárky.Na narozeniny,4.října a na vánoce?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já kupuji kočičce na Vánoce dárky, většinou hračku, popřípadě nějakou laskominu, dostala i pelíšek.

Další odpovědi
Terryle

Nekupuju. Dárek pro zvíře je vlastně dárek pro mě, protože pak mám radost já, že je zvíře spokojený, případně že se mi jeho věc (pelíšek atd) líbí a hodí do domu. Zvířeti je absolutně šumák, jestli to dostalo k něčemu nebo prostě jen tak. Ale jo, když mi bylo asi deset, „koupila“ jsem naší kočce košík, ale jen proto, že se mi líbil a chtěla jsem ho já. Stejně v něm pak nespala, potvora :)

hanjimka

Hlavně na vánoce kupuji nějakou lepší dobrotku a hračičku jak psovi tak i kočce.A s ka­marádkou jezdíme 3× do roka do útulku a vozíme plný kufr granulí,kapsiček a piškotů.

Andy.vlk

Ano zvířátkům kupuji vždy spousty pamlsků a i nějakou tu hračku.

dagry

I já kupuji svému ohařovi dobrůtky. Jak vidím ve zverimexu něco nového na zub, už mu to kupuji. Někdy sice s nevalným úspěchem, ale je spousta dobrůtek pro pejsky co jim hodně chutná. A protože je to ničič gumových hraček, tak z hraček už jsme přešly pouze na barevné textilní uzly. Ty zatím jediné jeho zubům odolají nejdéle.

hanulka11

Jasně,že kupuji, zrovna včera jsem koupila naší Sáře k ježíšku dárek, ale to nepovím jakej ,co kdyby si to přečetla. Ona dárky miluje.

anonym

Svým krajtičkám dávám ty roztomilé bílé králíčky.Je to švandička,ta honička.

Domka

Mno jasně.Maxík má 12.11 narozky a koupím mu nový pelíšek,obleček,vo­dítka a nějaký pamlsky.Na den zvířat dostal hračku a psí salám.Na vánoce dostal plyšové hračky a pamlsky