Avatar uživatele
bobánek

Kupujete svím zvířátkum dárky.Na narozeniny,4.října a na vánoce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, dagry, Losos před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já kupuji kočičce na Vánoce dárky, většinou hračku, popřípadě nějakou laskominu, dostala i pelíšek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Nekupuju. Dárek pro zvíře je vlastně dárek pro mě, protože pak mám radost já, že je zvíře spokojený, případně že se mi jeho věc (pelíšek atd) líbí a hodí do domu. Zvířeti je absolutně šumák, jestli to dostalo k něčemu nebo prostě jen tak. Ale jo, když mi bylo asi deset, „koupila“ jsem naší kočce košík, ale jen proto, že se mi líbil a chtěla jsem ho já. Stejně v něm pak nespala, potvora :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanjimka

Hlavně na vánoce kupuji nějakou lepší dobrotku a hračičku jak psovi tak i kočce.A s ka­marádkou jezdíme 3× do roka do útulku a vozíme plný kufr granulí,kapsiček a piškotů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andy.vlk

Ano zvířátkům kupuji vždy spousty pamlsků a i nějakou tu hračku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

I já kupuji svému ohařovi dobrůtky. Jak vidím ve zverimexu něco nového na zub, už mu to kupuji. Někdy sice s nevalným úspěchem, ale je spousta dobrůtek pro pejsky co jim hodně chutná. A protože je to ničič gumových hraček, tak z hraček už jsme přešly pouze na barevné textilní uzly. Ty zatím jediné jeho zubům odolají nejdéle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jasně,že kupuji, zrovna včera jsem koupila naší Sáře k ježíšku dárek, ale to nepovím jakej ,co kdyby si to přečetla. Ona dárky miluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Svým krajtičkám dávám ty roztomilé bílé králíčky.Je to švandička,ta honička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domka

Mno jasně.Maxík má 12.11 narozky a koupím mu nový pelíšek,obleček,vo­dítka a nějaký pamlsky.Na den zvířat dostal hračku a psí salám.Na vánoce dostal plyšové hračky a pamlsky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek