Kupujete jogurty ve sklenici, nebo v plastovém obalu?

Má jedna z možností příznivější efekt na chuť produktu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kupuji v plastovém obalu.

Ve skle jsem u nás neviděl. Myslím, že ty obaly vliv na chuť jogurtu nemají.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

Máš to dopletené. Klasická je sklenice, ne plasty.

Arne1

Kupuji v plastovém obalu.

Ale stejně nejlepší byly jogurty v pergamenovém kartonu kdysi dávno za komunismu.

gumiczud

Kupuji v plastovém obalu.

Neřekl bych že to má vliv na chuť, spíš na cenu.

aliendrone

Jiná odpověď.

Nemyslím, že by obal měl nějaký zásadní vliv na chuť. Vzpomínám na jogurty ve skle (za totáče běžné), dnes je v nákupáku vůbec nevídám (možná proto, že po nich zas tak usilovně nepátrám). Jen ty v plastových kelímcích. Ochucené téměř nekupuji (to už mě musí honit setrakra „mlsná“, že už nevím co bych), ale ty bílé kupuji poměrně často, hlavně v létě, když experimentuji se saláty. Zakysaná smetana je ale LEPŠÍ. ;) :)

GM

Jiná odpověď.

Jogurty nekupuj.

Mc Merkurion

Jiná odpověď.

… jogurt byl a je ve skle …
… co vím, tak na našem trhu jsou dva výrobci jogurtů Madeta a Agricol, od nich to jogurt je, ty ostatní i ve skle mně moc nejedou …
… v těch plastech jsou chemické výtvory, jež některé by se měly prodávat v drogerii v oddělení jedů …

Edison

Jogurty nejím.

cochee

Jogurty nejím.

TechLili

Kupuji v plastovém obalu.

Petr Langer

Kupuji ve sklenici.

anonym

Drap: Máš pravdu, zaměnil jsem to. Upravím to.