IvkaH

Kupujete dětem značkové oblečení?

Odpovědi
PetaKo

Pár značkových kousků mají. Hlavně mikiny a bundy, a to jim dávám jenom když jdeme do města nebo někam na návštěvu, do školky jim značkové nenakupuju ani nedávám :)

NoFear

Ne. Za jedno nemám děti a za druhé bych jim to většinou nekupoval. Takové zboží má vysokou cenu jen proto, že je to „ta“ značka – známá, věhlasná, populární, veliká atd. Neznamená to, že má kvalitnější (nebo hezčí) kusy než jiné, méně známé.
Kupoval bych pohodlné, kvaltiní a dobré oblečení, nehledě na značku. Taky, co by se jim líbilo – ale ne tak, abych je přímo rozmazloval. Jako pokud je to dobré, z kvalitného materiálu, dobře by to vypadalo a chtěly by to, tak bych klidně i připlatil. Ale první vzít do úvahy další věci. Jako i to, jestli cena skutečně není nadhodnocená. Značkové oblečení přímo neřeším. I pro sebe. Na to jsem si nikdy nepotrpěl. Přítelkyně je hodně do módy, oděvů, bot, takže ta si na to potrpí. Ale jako i na méně známé značky (ovšem i ty nejluxusnější. Zkrátka, podle toho, co se jí líbí – designově, barevně,..). Mně stačí, že je to pohodlné, cítím se v tom dobře a dobře to vypadá – hlavně velikostně, na míru, občas i barvv (spíš tmavší). Ale značku ani módu neřeším – u sebe, u nikoho.

elkon

Jak kdy. Když to za to stojí. Ale nevyplatí se to pro hodně malé děti, protože rychle rostou a oděvy, nebo boty se rychle mění.

Emefej

Nekupuju. Nejstaršímu dítěti je 47.

Cermak

Když narazím na nějakou super akce a zdá se mi výhodná, tak dcerce značkové ráda nakoupím. V poslední době jsem si oblíbila different, protože tam mají hodně velké slevy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.