colombo3

KÚ Středočesk.kraje Praha-ignoranti

Bouračka-l999–6.11.-za 2a půl roku po jsem podala-advokátka-mimo odvolací řízení návrh ke KÚ Praha-měli na to půl roku,po hodně urgencích od advok.se/3 roky na mimoř./poslali dopis až půl roku/tedy za rok od podání/,že jsem zmeškala 3letou lhůtu a že není „návratu“.Vým­luvy,ignorace,lik­navost a smetli to ze stolu.Tudíž se soudy držely rozhodnutí policie.Ale,om­bucman-potvrdil,že udělali chybu a "někoho prý"vyhodil z úřadu.Minis­ter.dopravy-nadřízený KÚ,že rozhodnutí policie je protizákonně,ne­prozkoumatelně tudíž protiprávní.Ale soudy to nezjímá,drží se jak ho.. košile toho nezákoneho rozh.policie.Kdyby KÚ toto zrušil jak měl podle zákona,tak by můj život vypadal úplně jinak-zásadního významu teď pozbývá.Co můžu dělat proti tomuto KÚ?Žalobu?Ústavní stížnost,žádám náhradu škody,ušlého výdělku,protože po nespravedlnosti tohoto státu jsem skončila u psych.s důchodem a myšlenkou skončit život.Dá se s tím ještě něco dělat?Díky

Odpovědi
standa

Když navážu na vaší poslední větu (jinak velmi složitě a místy nepřehledně napsaného ´příběhu´), tak nepochybně se NĚCO dělat dá a pokud je pravdou, že „…skončila u psych.s důchodem a myšlenkou skončit život“ tak se dělat něco i MUSÍ.

Moje rada je, abyste se nebála investovat pár tisíc korun a využila služeb advokátní kanceláře, která váš případ zevrubně posoudí a případně navrhne i další postup (žaloba ap.) A pokud byste se od nezávislého advokáta měla dozvědět, že reálnou šanci na úspěch nemáte, je to taky důležité zjištění.

Neméně důležité, ale bude i to, že s o vašem ´problému´ s někým fundovaným popovídáte, což může mít i blahodárné psychoterapeutické účinky, věřte mi 🙂

Přeji vám hodně štěstí.