Avatar uživatele
colombo3

KÚ Středočesk.kraje Praha-ignoranti

Bouračka-l999-6.11.-za 2a půl roku po jsem podala-advokátka-mimo odvolací řízení návrh ke KÚ Praha-měli na to půl roku,po hodně urgencích od advok.se/3 roky na mimoř./poslali dopis až půl roku/tedy za rok od podání/,že jsem zmeškala 3letou lhůtu a že není "návratu". Výmluvy, ignorace, liknavost a smetli to ze stolu.Tudíž se soudy držely rozhodnutí policie. Ale, ombucman- potvrdil, že udělali chybu a "někoho prý"vyhodil z úřadu. Minister. dopravy- nadřízený KÚ,že rozhodnutí policie je protizákonně,neprozkoumatelně tudíž protiprávní.Ale soudy to nezjímá,drží se jak ho.. košile toho nezákoneho rozh.policie.Kdyby KÚ toto zrušil jak měl podle zákona,tak by můj život vypadal úplně jinak-zásadního významu teď pozbývá.Co můžu dělat proti tomuto KÚ?Žalobu?Ústavní stížnost,žádám náhradu škody,ušlého výdělku,protože po nespravedlnosti tohoto státu jsem skončila u psych.s důchodem a myšlenkou skončit život.Dá se s tím ještě něco dělat?Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4407 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
standa

Když navážu na vaší poslední větu (jinak velmi složitě a místy nepřehledně napsaného ´příběhu´), tak nepochybně se NĚCO dělat dá a pokud je pravdou, že "...skončila u psych.s důchodem a myšlenkou skončit život" tak se dělat něco i MUSÍ.

Moje rada je, abyste se nebála investovat pár tisíc korun a využila služeb advokátní kanceláře, která váš případ zevrubně posoudí a případně navrhne i další postup (žaloba ap.) A pokud byste se od nezávislého advokáta měla dozvědět, že reálnou šanci na úspěch nemáte, je to taky důležité zjištění.

Neméně důležité, ale bude i to, že s o vašem ´problému´ s někým fundovaným popovídáte, což může mít i blahodárné psychoterapeutické účinky, věřte mi :-)

Přeji vám hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony