bolak

Který film nebo seriál jste viděli nejvíckrát?

Nejlepší odpověď
iceT

Film asi Nekonečný příběh,Harry Potter,Pán Prstenů,Mrazík,Po­pelka-ty hlavně o vánocích,těch seriálů moc nebylo,a můžeš se zeptat kolikrát jsem přečetla oblíbenou knihu…

Další odpovědi
Led_

Mrazík bol každé Vianoce od roku 1965 a bol aj tieto Vianoce

pusinka50

Všechny díly Vinetoua a pohádku AŤ přiletí čáp, královno, kterou dávají pravidelně na vánoce a tu malou princeznu, co si hraje na dece s kůzlátky, a co ho nese v náručí Iva Janžurová a zpívá krásnou písničku, hrál můj tehdy roční syn:-)

briketka10

http://www.csfd­.cz/film/221334-apocalypto/
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=-Ll2TcI-gMo
Bob a Bobek
http://www.you­tube.com/watch?v=U­ByexoqGSqU
Bolek a Lolek
http://www.you­tube.com/watch?v=Neb­d9yoraac
Pat a Mat
nakonec :))

Drap

Krtečka a Rumcajze

Elk

Červaný trpaslík, Na hromnice o den více a taky Lucie, postrach ulice a …a zase ta Lucie.

Araxis

Slunce seno atd.Protože jej dávají co dva měsíce,každé vánoce Popelku,serial Čarodějky(všechny epizody ve čtyřech reprízách).

pokazdejinak

MASH, Červený trpaslík, Černá zmije, Jistě pane ministře, Hvězdná brána, Návštěvníci a většinu starších Večerníčků :)

anonym

MAS*H
Red Dwarf

briketka10

vílou Amálkou jsme chtěly vždycky bejt :))
http://www.you­tube.com/watch?v=0Jqi1CC­Cswc
a Maková panenka s Emanuelem..
http://www.you­tube.com/watch?v=LsQtjg1­ufvo

bolak

5 z 6 jsou večerníčky..ty nejseš zrovna náročnej divák :))

kapka

To Pusinka50: to je hezké.
Já mám na film Ať přiletí čáp, královno taky jednu vzpomínku. Někteří ti šermíři, co tam hrají, chodili k nám do jezďáku učit se jezdit na koni. Mně mohlo být tak třináct + -.

pusinka50

A mám na natáčecí den krásnou vzpomínku, točilo se v Praze v Průhonické zahradě, krásný slunečný den, syneček byl hodňoučkej, každej ho chodil jen chválit. Pro dobrou zkušenost nás ještě pak jednou pozvali na natáčení filmu Temná aréna. Jenže se natáčelo v barandovských interiérech. A jak vždy Jiří Adamec zakřičel do mikrofonu „jedem“, tak synáček se lekl a začal ryčet a řvát. Vše museli předělávat posynchroně a už nás nikdy nepozvali, bylo po filmové kariéře

pusinka50

Kapko: Ta pohádka se točila před 25-ti lety 🙂

kapka

Ano, to odpovídá, však říkám, že mi bylo třináct.

kapka

Jinak mám taky jeden krásnej zážitek z natáčení, právě z těch třinácti let, nějak jsem se tou dobou přimotala k lidem, co půjčovali pro film koně, tak jsem tam byla s nima. Točilo se na Bílý hoře u obory Hvězda, u tý zdi před oborou. Ještě s kámoškou jsme tam byly. Když zrovna koně nepotřebovaly, tak jsem tam, na nich jezdily, projely jsme vchodem do obory a jak je tam ten dlouhej pruh trávy k letohrádku, tak jsme po něm cválaly. Byl to zážitek tenkrát pro nás, pro malý holky. A za to, že jsme se starali o koně celej den, jsme dostaly i zaplaceno. Každá pajdu, mám ji dodnes schovanou.
Pamatuju si, jak jsme sháněly koním do kýblu vodu u lidí ve vilkách, co tam byly kousek.
A jak tam smrděly dýmovnice a musely jsme v tom stát a držet koně na určitým místě, kvůli jednomu záběru.
Byl to takovej seriál pro děti „Kde domov můj“, hrál tam Lubor Tokoš, chodil s vnoučatama /nejspíš/ po Praze a přenášeli se do minulosti. Viděla jsem z něj pak jen jeden díl a ne zrovna ten s těma koňma. Chtěla bych to někdy vidět. Škoda, že to moc nedávají, kdoví proč.

briketka10

Drape,
večerníčky to byla zábava všech mrňat to se
mi taky líbil Krteček a Rumcajz, Vlk a zajíc :))
Štaflík a Špagetka, Kluk s plakátu, O rodině
Smolíkových, Pohádky ovčí babičky..